• Золота підкова Львівщини
  • Золота підкова Львівщини
  • Золота підкова Львівщини
  • Золота підкова Львівщини
  • Золота підкова Львівщини
  • Золота підкова Львівщини

Золота підкова Львівщини

Ціна туру: 300 грн.
Забронювати тур

Романтична подорож у минуле

Грандіозні споруди, які зберегли в собі відтінки величних епох, таємниці дворянських інтриг та захоплюючих пригод

Ви дізнаєтеся про історію замкобудування в Європі та у Західній Україні. Ви побуваєте в інтер'єрах та парках, де відчуєте відгук часів прекрасних дам та їх хоробрих лицарів, видатних митців середньовіччя та безіменних геніальних майстрів - творів величних історико-архітектурних пам'яток нашого краю.

Олеський замок - пам'ятка архітектури XIV - XVIII ст., один із найдавніших замків в Україні. Вперше згадується в історичних джерелах у 1327 р. - в період Галицько-Волинського князівства.

З XVI ст. перестає бути оборонною спорудою і перетворюється в резиденцію магнатських родів Даниловичів, згодом Собеських та Жевуських. В середині XVIII ст. поблизу замку зведено монастир капуцинів з костелом св. Йосифа. 1975 р. в Олеському замку і на прилеглій території створено музей-заповідник. у ньому зібрано ікони, безцінні твори живопису, скульптури, ужиткового мистецтва. Особливу цінність має збірка скульптури XVI - XVIII ст., українського портрету XVI - XIX cт.

Підгорецький замок - один з найкращих у Європі зразків поєднання імпозантного палацу з бастіонними укріпленнями, пам'ятка архітектури епохи пізнього ренесансу і бароко. Зведено у середині XVII ст. під керівництвом італійського архітектора Андреа дель Аква та французького інженера Гійома де Боплана на замовлення тодішнього власника Підгірців коронного гетьмана Речі Посполитої С.Конєцпольського. 1997 р. Підгорецький замок передано Львівській галереї мистецтв та створено благодійний фонд відродження замку. В музейний комплекс, окрім замку, входять заїжджий двір XVIII ст., костел Воздвиження Чесного Хреста XVIII ст., парк, який належить до пам'яток садово-паркового мистецтва.

Золочівський замок - пам'ятка оборонної архітектури XVII ст. Упродовж історії - фортеця, королівська резиденція, панська садиба, в'язниця. навчальний заклад. На замковому дитинці розташований Великий палац, в якому відкрито експозицію інтер'єрів XVII ст. У південній частині розташовано Китайський палац - один з небагатьох зразків східної архітектури в Україні. В ансамблі Золочівського замку цікавими експонатами оборонної архітектури є вали, бастіони, надбрамна вежа, міст і равелін.

Ціна: 300 грн./особа*

* додатково оплачуються вхідні квитки

** для організованих груп діє система знижок

Відгуки клієнтів: