• Замки Срібної підкови
  • Замки Срібної підкови
  • Замки Срібної підкови
  • Замки Срібної підкови
  • Замки Срібної підкови
  • Замки Срібної підкови
  • Замки Срібної підкови
  • Замки Срібної підкови
  • Замки Срібної підкови
  • Замки Срібної підкови

Замки Срібної підкови

Ціна туру: 300 грн.
Забронювати тур

Маршрут екскурсії пролягає мальовничими місцями Львівського Опілля. Під час цієї подорожі Ви відвідаєте цікаві середньовічні замки, котрі заховалися за густими лісовими масивами подалі від традиційних екскурсійних шляхів.

Звенигород — колишня столиця Звенигродського князівства ХІ-ХІІ ст.; перша згадка про місто датована 1087 р. Період найбільшого розквіту припав на правління князя Володимирка Володаревича, правнука Ярослава Мудрого. Після монголо-татарського нашестя 1241 р. місто зруйноване. Сьогодні у Звенигороді можна відвідати Музей історії княжого міста та побачити стародавнє городище з оборонними ровами і валами.

Замок у Старому Селі — пам'ятка архітектури пізнього ренесансу XVI-XVII ст. вважається найбільшим замком на Львівщині за площею. Довжина стін складає понад 500 м. Всю красу і велич твердині можна побачити і зараз, незважаючи на занедбаний стан фортеці.

Наступна зупинка в екскурсії — село Свірж, де зберігся один з найкрасивіших замків Львівщини. Перші згадки про Свірзький замок знаходимо в архівних документах поч. XVI ст. Сучасного вигляду він набув з середини XVII ст., з часу переходу його у власність графа О. Цетнера (від імені якого названо цілий район та ботанічний сад у Львові). На території замкового парку зберігся костел Успіння Богородиці XVI ст. Від замку до храму вів підземний хід. Завалену частину підземного ходу можна побачити з рову, який оточує замок біля перекидного моста. У Свіржі відбувалися зйомки культового пригодницького фільму "Д'Артаньян та три мушкетери".

Свято-Успенська Унівська Лавра — один із найдавніших монастирських комплексів України, унікальний архітектурний ансамбль XIV-XVIII ст., визначний духовний центр Галичини. За легендою, це місце зцілення князя Лагодовського, який побачив уві сні Богородицю і за її порадою віднайшов цілюще джерело. Піднесення та розквіт монастиря припадає на XVIII ст. і пов'язані з родиною Шептицьких.У ХІХ ст. Унівський монастир — резиденція греко-католицького митрополита М. Левицького. Після ІІ Світової війни радянська влада в будівлях святині влаштувала психоневрологічний інтернат, а село Унів перейменовано в Міжгір'я. Чернече життя тут відновлено на початку 1990-х рр.

Ціна: 300 грн./особа

Відгуки клієнтів: